Press "Enter" to skip to content

5 września 2021 – AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
5 września 2021 r.

 1. Dziś w Kościele w Polsce przeżywamy Dzień Solidarności z Afgańczykami. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiary do puszek, które za pośrednictwem Caritas Polskiej będą przekazane na pomoc afgańskim uchodźcom w krajach ościennych Afganistanu. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Dzisiaj o godz. 10.30 w łączniku przy zakrystii będzie krótkie spotkanie dla chłopców – kandydatów na ministrantów.
 3. Dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 11.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas pierwszych, o godz. 14.30 Msza święta hospicyjna, o godz. 17.00 zmiana tajemnic różańcowych dla Wspólnoty Żywego Różańca, godz. 17.15 zapraszamy wszystkich na różaniec.
 4. Jutro, jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 17.20 wypominki roczne, a następnie Msza święta za tychże zmarłych.
 5. We wtorki po Mszy świętej wieczornej zapraszamy do Kaplicy Świętej Rodziny wszystkich, którzy chcą pogłębiać swoją wiarę przez katechezę i wspólną modlitwę – do św. Józefa oraz Nieszpory.
 6. W przyszłą niedzielę 12 września na Mszę św. o 18.00 zapraszamy Białą 11, po Mszy św. spotkanie popielgrzymkowe w kawiarence.
 7. Schola Młodzieżowa zaprasza chętnych chłopców i dziewczyny do wspólnego śpiewania. Spotkania są w soboty o godz. 16.00 w salce parafialnej.
 8. Rozpoczęcie nowego roku formacyjnego dla ministrantów i lektorów w sobotę 18. września w Kaplicy św. Rodziny o godz. 10.00.
 9. Wspólnota Intronizacji Serca Pana Jezusa zaprasza na nocne czuwanie na
  Świętym Krzyżu z 14 na 15 września (wtorek-środa). Wyjazd o godz. 18.00, powrót o 5 rano. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Oprócz Gościa Niedzielnego jest do nabycia specjalny nr Gość Extra poświęcony Prymasowi Wyszyńskiemu i Róży Czackiej. Cena 10 zł.
 11. Informacja o rekrutacji na studia – kliknij