Press "Enter" to skip to content

Aktualności 8 listopada 2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
8 listopada 2020 r.

  1. W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 u jednego z księży z tutejszej wspólnoty domowej – tutejsza wspólnota domowa od 6 listopada 2020 r. przeszła na kwarantannę. W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że Msze święte w naszym kościele będą sprawowane przez Księży spoza wspólnoty, według stałego porządku, ale z następującymi zmianami: na każdej Mszy św. w kościele będzie odprawiana tylko jedna intencja. Msze św. w pozostałych intencjach będą odprawiane w danym dniu, ale w kaplicy domowej przez księży z tutejszej wspólnoty. W razie pytań odnośnie intencji, można kontaktować się telefonicznie lub mailowo z Parafią.
  2. Dziś i przez cały tydzień w naszej parafii nie będziemy spowiadać. Również przez cały nowy tydzień nie będzie w kościele modlitwy różańcowej za zmarłych poleconych w wypominkach listopadowych. Te modlitwę przedłużymy na pierwszy tydzień grudnia. Natomiast Msze za zmarłych poleconych w wypominkach listopadowych będą odprawiane codziennie na bieżąco w kaplicy domowej.
  3. Generalnie Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. W sprawach ważnych takich jak np. pogrzeb będziemy starali się jakoś zaradzić.
  4. Dzisiaj pod hasłem „Przywrócić nadzieję” obchodzony jest w Kościele 12. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji są zbierane ofiary do puszek na pomoc cierpiącym chrześcijanom w Republice Środkowoafrykańskiej. Ofiary na ten cel można złożyć do puszki ustawionej pod chórem.
  5. Dzisiaj o godz. 14.30 będzie Msza święta hospicyjna.
  6. W środę, w Narodowe Święto Niepodległości, Msze święte w naszym kościele o godz. 6.30, 9.00 i 18.00.
  7. Nabożeństwo fatimskie przypadające na piątek, 13 listopada jest odwołane.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dla dzieci jest nowy numer Promyczka Dobra.