Press "Enter" to skip to content

Ogłoszenia 15 listopada 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
15 listopada 2020 r.

  1. Księża z tutejszej wspólnoty od 6 listopada do najbliższej środy włącznie znajdują się na kwarantannie. W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że Msze święte w naszym kościele są sprawowane przez Księży spoza wspólnoty, według stałego porządku zarówno w niedzielę jak i w dni powszednie, ale z następującymi zmianami: na każdej Mszy św. w kościele jest odprawiana tylko jedna intencja. Msze św. w pozostałych intencjach są odprawiane w danym dniu, ale w kaplicy domowej przez księży z tutejszej wspólnoty. W razie pytań odnośnie intencji, można kontaktować się telefonicznie lub mailowo z Parafią.
  2. Dziś i do najbliższego piątku w naszej parafii nie będziemy spowiadać. Z sakramentu pojednania będzie można skorzystać już w najbliższy piątek.
  3. We wtorek i w środę rano Msze św. będą odprawione normalnie czyli tak jak zostały zapisane w księdze intencji. W czwartek 19 listopada i w dni następne już wszystkie Msze św. będą sprawowane normalnie. Od czwartku zapraszamy także na różaniec za zmarłych o godz. 17,20. Od czwartku będzie też czynna kancelaria parafialna.
  4. W najbliższą środę o godz. 12,00 w naszej świątyni będzie Msza święta pogrzebowa ś.p. ks. Ryszarda Domańskiego SAC, który przez wiele lat jako misjonarz pracował w Rwandzie a w ostatnich latach przebywał w naszym domu opieki we Wrzosowie. Będzie pochowany na cmentarzu na Firleju.
  5. Dziękujemy ks. Zbigniewowi Stankowi, ks. Piotrowi Pieczatowskiemu, ks. Jarosławowi Nakielskiemu z Mazowszan; ks. Grzegorzowi Marczukowi, ks. Ryszardowi Robakiewiczowi i ks. Wiesławowi Lenartowi z Wrzosowa oraz ks. Danielowi Wiecheć z parafii Macierzyństwa NMP na Koziej Górze w Radomiu za posługę w naszej świątyni. Bóg zapłać!
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, jak również za ofiary złożone w ub. niedzielę na Pomoc Chrześcijanom z Republiki Środkowoafrykańskiej. Bóg zapłać!
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.